HAKKIMIZDA


kiremitim.com tüm Emlak Arayanları, Emlak Sahiplerini ve Emlak Danışmanlarını tek noktada buluşturan bir platform olma özelliğini taşımaktadır. Bu anlamda bir ilktir.

kiremitim.com emlak alım, satım ve kiralama süreçlerini kolayca işleten bir platformdur.

kiremitim.com uluslararası bir platform olma özelliği sayesinde tüm dünyadaki emlakçıları bir araya getirebilmektedir.

Ek Hizmetler kapsamında Tadilat ve Tamirat, Mimarlık ve Dekorasyon, Nakliyat, Mobilya ve Temizlik ihtiyaçlarınız için profesyonel firmalar ile çalışarak sizlere uçtan uca kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Emlak satış ve kiralama sürecine yeni bir yaklaşım getiren kiremitim.com Emlak Danışmanlarının Müşteri İlişkileri Yönetimi yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Tüm portföyleri ile ilgili tarihçeyi tutabilecekleri özellikler sayesinde işlerindeki üretkenliği hesaplayabileceklerdir.

Bu platformda yeralan Emlak Vekaleti Alma, Emlak İlanı Oluşturma, Emlak Portföyü Takip ve diğer Emlak Danışmanları ile bağlantı kurabilme özellikleri Emlak Danışmanlarını ilan yönetim uygulamasının çok ötesine taşıyarak bir Emlak ile ilgili tüm iş yaşam döngüsünü yönetebilmeyi sağlamaktadır.

Diğer taraftan Emlak Sahipleri bu platformda Emlak Danışmanlarına mülklerinin vekaletlerini verebileceklerdir. Bu sayede Emlak Danışmanlarının mülk satışı ve kiralaması konusunda 3.Şahısların devreye girmesi ile ilgili yaşadığı olumsuzluklar da giderilmiş olacaktır.

Emlak arayanlar ilanlar sayfasından tüm emlak bilgilerine ulaşabilmelerinin yanında profesyonel Emlak Danışmanları ile tüm süreci ilerletebileceklerdir.

Profesyonel insan kaynağı ile bu platformun altyapısı en son teknolojik ilerlemeler baz alınarak geliştirilmiştir. Yüksek performans ve kolay kullanılabilirliği sayesinde emlak alış, satış, kiralama ve ek hizmetler süreçleri yalın bir halde işletilebilecektir.

kiremitim.com "Müşterimize verdiğimiz değer bizim değerimizi gösterir" anlayışı ile hizmet vermeye başlamıştır.